Zapytanie ofertowe
Imię:
e-mail:
Telefon:
Treść zapytania:
Rozwiązania techniczne
Główny element nośny rusztowania, pracujący po zamontowaniu w pozycji pionowej składa się z dwóch stojaków połączonych z sobą poziomą poprzeczką podpartą dwoma krzyżulcami.
Konstrukcja służąca do połączenia dwóch elementów nośnych rusztowania, przez nałożenie gniazda tulei na czop zabezpieczony zapadką blokującą.
rusztowanie kotwione jest do ściany budynku przy pomocy kotwy i złącza krzyzowego.
Waga 100 m2 rusztowań firmy ELMAR o szerokości 0,6 m wynosi ~ 900 kg a o szerokości ramy 0,7m ~ 1000 kg
Element pomostu po zamontowaniu rusztowania w pozycji poziomej składający się z dwóch podłużnic łączących między sobą pionowe ramy nośne rusztowania
Na pionowe elementy konstrukcyjne zastosowano rury atestowane o gwarantowanych własnościach mechanicznych ze szwem wg PN-73/H-74244 lub bez szwu wg. PN-73/H-74219, czarne malowane lub ocynkowene.
Drabinki wykonane z rurek metalowych o średnicy 27 mm układane wraz z typowymi płytami pomostowymi dla pionów komunikacyjnych od strony poręczy
Z przyjętego rozwiązania konstrukcyjnego dopuszczalna maksymalna wysokość ustawienia rusztowań to 26 m.
W rusztowaniach zastosowano podesty drewniane z metalowymi uchwytami o grubości 36 mm przy długości pomestu 1,8 m i 50 mm przy długości pomostu 2.5m Dopuszczalne obciążenie podesturoboczego wynosi 2 kN/m2.
Poręcze ochronne i stężenia
Copyright © elmar-rusztowania.pl 2025 Wszelkie prawa zastrzeżone |
elmar455@interia.pl |